افزایش ورودی گوگل

Image

افزایش ورودی گوگل

تمامی امکانات بی نظیری که در قسمت افزایش بازدید سایت وجود دارد ، در بخش افزایش ورودی گوگل نیز مهیاست و شما می توانید با مشخص نمودن کلمه کلیدی دلخواه خود ، کاربران واقعی از گوگل و یا سایر موتورهای جستجو دریافت نمایید و جایگاه خود را در جستجوی کاربران بالاتر ببرید.
یکی از مهم ترین عوامل موثر در سئو و بهینه سازی سایت و بهبود رتبه سایت در گوگل ، افزایش ورودی سایت از طریق گوگل و سایر موتورهای جستجو است. از دید گوگل زمانی که این اتفاق می افتد یعنی محتوا سایت شما نسبت به بقیه سایت های جستجو شده برای کاربران مفیدتر بوده است. پس مطمئنا گوگل این ورودی را به عنوان یک امتیاز برای سایت شما ثبت می کند.

از آن جایی که گوگل به عنوان مهمترین موتور جستجوی موجود در اینترنت ، مرجع بسیاری از کاربران وب برای جستجوی مطلب موردنظرشان می باشد ، افزایش ورودی گوگل همواره یکی از دغدغه های اصلی وب مستران به شمار می رود. راه های مختلفی برای بهبود رتبه سایت در گوگل وجود دارد. تولید محتوای مناسب ، توجه درست و اصولی به مسائل مربوط به سئو و همچنین تبلیغات هوشمندانه می تواند از عواملی باشد که در افزایش ورودی سایت از موتورهای جستجو موثر است. اما راه دیگری نیز برای این مسئله وجود دارد و آن خرید بازدید گوگل است. مجموعه های آی پی ، افزایش ورودی گوگل را به صورت واقعی به همراه امکانات متنوع بازدید برای شما فراهم آورده است.

Image

سیستم کسب درآمد

تمامی دوستانی که تمایل به کسب درآمد از گوگل دارند می توانند در سامانه های آی پی ثبت نام نموده و اقدام به بازدید از سایت های سفارش دهنده کنند. پرداختی ها در سایت های آی پی دقیق بوده و به محض رسیدن به حد نصاب ده هزار تومان پرداخت می گردد.

به این دلایل باید از سرویس ویژه افزایش ورودی گوگل های آی پی استفاده نمایید.

ویژگی های سامانه افزایش ورودی گوگل

افزایش بازدید سایت

نمایش آمار توسط گوگل وبمستر

بازدیدهایی که از طریق گوگل وارد سایت شما می شود ، در گوگل وبمستر تولز سایت شما قابل مشاهده و پیگیری می باشند. از طریق مشاهده آمار خود می توانید از مورد تائید بودن این ورودی ها مطمئن شوید.
افزایش ورودی گوگل

تایید آمار توسط گوگل آنالیکس

بازدیدهایی که از طریق های آی پی وارد سایت شما می شود ، کاملا به صورت واقعی بوده و توسط آمارگیرهای معتبری نظیر گوگل آنالیتیکس و وبگذر قابل مشاهده و پیگیری می باشد. و می توانید به طور دقیق آمار بازدید را توسط این سایت ها بررسی کنید.
تبلیغات در گوگل

بازدید با آی پی های مختلف

بازدیدهای ارائه شده توسط سامانه هوشمند های آی پی کاملا معتبر و با آی پی های ایرانی ، خارجی و یا ترکیبی از هر دو انجام می شود که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.
افزایش بازدید سایت

بازدید با آی پی های مختلف

بازدیدهای ارائه شده توسط سامانه هوشمند های آی پی کاملا معتبر و با آی پی های ایرانی ، خارجی یا هر دو انجام می شود که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.
تبلیغات در گوگل

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.
Image

نمایش زنده ی آمار

سیستم زنده نمایش آمارهای آی پی ، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل فراهم آورده تا آمار بازدید خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش ، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول ، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید ، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

همین الان ورودی گوگل سایت خود را افزایش دهید.

افزایش ورودی گوگل سایت شما و کسب نتایج بهتر در جست و جوی های گوگل.