تبلیغات پاپ باکس

Image

تبلیغات پاپ باکس

تبلیغات پاپ باکس که نوع جدیدتری از تبلیغات اینترنتی به شمار می رود ، تبلیغ شما را به جای بازکردن در یک صفحه یا تب جدید ، در همان صفحه باز می کند. پاپ باکس به شکل بهتر و جذاب تری برای کاربران به نمایش درآمده و می تواند در جذب مخاطب بسیار موثر باشد. تعرفه های تبلیغات پاپ باکس در های آی پی بسیار مناسب و منحصر بفرد بوده و می تواند انتخاب اول شما در زمینه تبلیغات اینترنتی کسب و کارتان باشد.

اگر به دنبال کسب درآمد از تبلیغات اینترنتی هستنید ، ما به شما استفاده از تبلیغات پاپ باکس را پیشنهاد می دهیم. های آی پی با ارائه خدمت کاربردی کسب درآمد از پاپ باکس ، می تواند راه مناسبی را برای افزایش بهره وری سایت شما به وجود بیاورد. یکبار خرید بازدید پاپ باکس ، شما را تبدیل به مشتری همشگی های آی پی خواهد کرد.

سایت های اینترنتی با هدف های مختلفی راه اندازی شده و در دسته بندی های متفاویتی جای میگیرند. بسیاری از وب سایت ها حالت فروشگاهی داشته و با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. عده ای دیگر سایت های خدماتی بوده و در راستای ارائه کمک و خدمت به کاربران وب تلاش میکنند. سایت های خبری ، شرکتی و ... نیز دیگر دسته بندی های سایت های اینترنتی را تشکیل می دهند. اما همه سایت ها در یک مسئله مشترک هستند و آن این است که نیاز به کاربران زیاد و ترافیک بالای بازدیدکنندگان دارند. ترافیک بالای سایت به منزله مشتری بیشتر و بهبود شرایط کاری سایت می باشد.
روش تبلیغات پاپ باکس به این صورت است که در هنگام بارگزاری سایت تبلیغ گیرنده ، صفحه سایت یا بنر تبلیغاتی شما به صورت یک پنجره بر روی سایت به نمایش درآمده و تا زمانی که کاربر بر روی دکمه ``بستن پنجره`` کلیک نکند ، تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد. این روش به دلیل بازخورد بالایی که دارد ، یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی به شمار می رود. شما می توانید با صرف هزینه ای اندک ، بهترین بازخورد را در مورد فروش محصول و یا خدمات خود به دست آورید.

Image

مزایای تبلیغات پاپ باکس

تبلیغات پاپ باکس نیز هماهنند تبلیغات پاپ آپ برای سایت ها و استارتاپ های مختلف دارای مزایای فراوانی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود:
کاهش رتبه الکسا : تبلیغات پاپ باکس نیز مانند تبلیغات پاپ آپ ، تاثیری سریع و تضمینی در رتبه الکسای سایت شما گذاشته و باعث بهبود رتبه الکسا می شود.
افزایش ترافیک سایت: تبلیغات پاپ باکس نیز هماهنند پاپ آپ ، می تواند در مدت زمان کوتاه ، کاربران فراوانی را به سوی سایت و کسب و کار اینترنتی شما راهنمایی کند.
افزایش فروش محصولات: هنگامی که کاربران با تبلیغ محصول شما مواجه می شوند ، تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است.
بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ باکس ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.

Image

سیستم کسب درآمد

همانطور که در بخش تبلیغات پاپ آپ به تفضیل توضیح داده شد ، کسب و کار اینترنتی یکی از اهداف اکثریت مدیران سایت ها و وب مستران به شمار می رود و کسب درآمد از تبلیغات پاپ باکس ، یکی از روش هایی است که در سالیان اخیر بازدهی فراوانی داشته و از اقبال فراوانی نزد مدیران سایت ها برخوردار شده است. بدین منظور می توانید پس از ثبت نام در سامانه های آی پی دریافت کد مربوط به تبلیغات پاپ باکس ، شروع به کسب درآمد نمایید.

به این دلایل باید از سرویس ویژه افزایش بازدید های آی پی استفاده نمایید.

ویژگی های سامانه افزایش بازدید

تبلیغات پاپ باکس

عدم استفاده از آی فریم

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. های آی پی تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد.
تبلیغات پاپ آپ

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ آپ مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود. به این ترتیب کاربران در هر لحظه می توانند از آمار دقیق وب سایت خود مطلع باشند.
افزایش بازدید سایت

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.
تبلیغات در گوگل

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.

تبلیغات پاپ باکس برای معرفی خدمات یا محصول

برای شروع کار خود آماده اید. پس همین الان شروع کنید.