تبلیغات پاپ آپ

Image

تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ یکی از قدیمی ترین روش های تبلیغات در اینترنت به شمار می رود که می تواند هم باعث کاهش رتبه الکسا سایت شده و هم کاربران زیادی را به سوی هدف شما راهنمایی کند. همچنین برای بسیاری از مدیران سایت ها که هدف کسب درآمد از اینترنت را دارند ، تبلیغات پاپ آپ همواره یکی از سریع ترین انتخاب هاست. های آی پی با ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات در زمینه پاپ آپ و ارائه تعرفه های قیمت باورنکردنی ، می تواند بهترین انتخاب برای تمامی مدیران سایت ها و کاربران اینترنت باشد. همچنین کسب درآمد از پاپ آپ ، روشی آسان برای بهبود شرایط مالی سایت به شمار می رود.

تعرفه های ارائه شده توسط های آی پی در مورد تبلیغ پاپ آپ ، بر اساس اصل مشتری مداری بوده و مناسب کسب درآمد از پاپ آپ برای انواع وب سایت ها می باشد. خرید بازدید پاپ آپ از های آی پی را یکبار تجربه کرده و تبدیل به مشتری همیشگی سایت شوید.
بسیاری از افرادی که قصد تبلیغات در اینترنت را دارند ، می توانند با استفاده از روش تبلیغ پاپ آپ و صرف هزینه ای اندک ، بازخورد فوق العاده ای به دست آورده و در زمانی کوتاه به هدف خود در زمینه کسب و کار اینترنتی دست پیدا کنند. بدین منظور تنها کافیست پس از ثبت نام درهای آی پی و ایجاد کمپین موردنظر خود ، نتیجه بی نظیر آن را مشاهده نمایید. تبلیغات پاپ آپ می تواند فروش محصولات شما را افزایش داده و بازدهی سایت شما را تا چند برابر افزایش دهد. با خرید پاپ آپ از همین امروز مسیر پیشرفت در زمینه تبلیغات اینترنتی را بپیمایید.

Image

مزایای تبلیغات پاپ آپ

تبلیغ پاپ آپ برای سایت ها و استارتاپ های مختلف دارای مزایای فراوانی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود:
افزایش ترافیک سایت: تبلیغات پاپ آپ می تواند در مدت زمان کوتاه ، کاربران فراوانی را به سوی سایت و کسب و کار اینترنتی شما راهنمایی کند.
کاهش رتبه الکسا: یکی از روش هایی که تاثیر سریع و فوق العاده ای در رتبه الکسای سایت می گذارد ، تبلیغات پاپ آپ است. خرید پاپ آپ می تواند به سرعت و کاملا تضمینی ، باعث بهبود رنک شده و سایت شما را در میان رتبه های برتر الکسا قرار دهد..
افزایش فروش محصولات: هنگامی که کاربران با تبلیغ محصول شما مواجه می شوند ، تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است. خرید پاپ آپ یکی از مواردی است که می تواند باعث افزایش تعداد مشتریان و فروش بیشتر محصولات و خدمات شما شود.
بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ آپ ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.

Image

سیستم کسب درآمد

هدف بسیاری از مدیران سایت ها و وبمستران ، کسب درآمد از اینترنت می باشد. هنگامی که شما یک سایت برای خود ایجاد می کنید ، به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از آن خواهید بود و تبلیغات پاپ آپ ، همواره یکی از آسان ترین روش هاست. کسب درآمد از پاپ آپ به سادگی ممکن بوده و کافیست پس از ثبت نام و ورود به پنل های آی پی ، کد مربوطه را دریافت کرده و درون سایت خود قرار دهید. پس از آن هر بازدیدکننده از سایت ، یک منبع درآمد برای شما محسوب می شود.

پس اگر صاحب یک سایت پربازدید هستید ، وقت آن است که بتوانید به طریقی هزینه های سایت خود را جبران نمایید و کسب درآمد از پاپ آپ ، یکی از سریع ترین راه ها می باشد.

به این دلایل باید از سرویس ویژه افزایش بازدید های آی پی استفاده نمایید.

ویژگی های سامانه افزایش بازدید

تبلیغات پاپ باکس

عدم استفاده از آی فریم

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. های آی پی تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد.
تبلیغات پاپ آپ

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ آپ مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود. به این ترتیب کاربران در هر لحظه می توانند از آمار دقیق وب سایت خود مطلع باشند.
افزایش بازدید سایت

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.
تبلیغات در گوگل

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.

تبلیغات پاپ آپ روشی مطمئن برای تبلیغات

با تبلیغات پاپ آپ به معرفی محصول یا خدمات خود بپردازید و بیشتر بفروشید.