افزایش بازدید سایت

Image

افزایش بازدید سایت

افزایش بازدید سایت خدمتی کاربردی از سوی سایت های آی پی می باشد که به وسیله آن می توانید با مشخص نمودن تعداد آی پی ، مدت زمان بازدید ، تعداد بازدید هر آی پی و قسمت ها و ویژگی های متنوع دیگر ، بازدید وب سایت خود را به شکلی واقعی و فوق العاده افزایش داده و باعث بهبود رتبه الکسا سایت خود شوید.
افزایش ترافیک سایت یکی از مهمترین اهداف هر مدیر وب می باشد. چرا که با افزایش بازدید وب سایت میتوانیم خدمات یا اهدافی را که با توجه به آن وب سایتمان را ایجاد کرده ایم پیش برده و کسب و کار اینترنتی خود را بهبود بدهیم.
سایت های اینترنتی با هدف های مختلفی راه اندازی شده و در دسته بندی های متفاوتی جای می گیرند. بسیاری از وب سایت ها حالت فروشگاهی داشته و با هدف ایجاد یک کسب و کار اینترنتی ایجاد شده اند. عده ای دیگر سایت های خدماتی بوده و در راستای ارائه کمک و خدمت به کاربران وب تلاش میکنند. سایت های خبری ، شرکتی و … نیز دیگر دسته بندی های سایت های اینترنتی را تشکیل می دهند. اما همه سایت ها در یک مسئله مشترک هستند و آن این است که نیاز به کاربران زیاد و ترافیک بالای بازدیدکنندگان دارند. ترافیک بالای سایت به منزله مشتری بیشتر و بهبود شرایط کاری سایت می باشد.

Image

سیستم کسب درآمد

سیستم کسب درآمد از بازدید سایت های آی پی به کاربران عزیز این امکان را می دهد که به راحتی به کسب درآمد بپردازند. برای این منظور کافی است در پنل کاربری سایت ثبت نام نموده و اقدام به بازدید از سایت های آگهی دهنده کنند. تسویه حساب ها به صورت دقیق و حداقل میزان درآمد برای انجام تسویه حساب ده هزار تومان می باشد.

به این دلایل باید از سرویس ویژه افزایش بازدید های آی پی استفاده نمایید.

ویژگی های سامانه افزایش بازدید

تبلیغات پاپ آپ

کاهش رتبه ی الکسا

سیستم افزایش بازدید سایت ارائه شده توسط های آی پی ، بر روی تمامی عوامل موثر در الکسا تاثیر مثبتی دارد و در یک بازه دو هفته الی یک ماه ، تاثیر شگرفی بر روی سایت شما گذاشته و باعث بهبود رتبه الکسا می شود.
ریپورتاژ آگهی

انتخاب پلتفرم دلخواه

شما در سیستم ارائه شده توسط مجموعه های آی پی می توانید پلتفرم بازدیدها را تنظیم نموده و مشخص نمایید که چند درصد از بازدید ها با موبایل و یا کامپیوتر انجام گیرد. این مسئله نیز کاملا قابل پیگیری از طریق تمامی سیستم های آمارگیر می باشد.
افزایش بازدید سایت

بازدید با آی پی های مختلف

بازدیدهای ارائه شده توسط سامانه هوشمند های آی پی کاملا معتبر و با آی پی های ایرانی ، خارجی یا هر دو انجام می شود که این امر باعث می شود بر روی رتبه ایران وب سایت شما در الکسا تاثیر مثبتی بگذارد. این مسئله در تمام آمارگیرها قابل رصد می باشد.
تبلیغات در گوگل

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.
Image

نمایش زنده ی آمار

سیستم زنده نمایش آمار های آی پی ، این امکان را برای سفارش های افزایش بازدید سایت و افزایش ورودی گوگل فراهم آورده تا آمار بازدید خود را به صورت لحظه ای مشاهده کنند. بدین منظور کافیست تا پس از ثبت و پرداخت هزینه سفارش ، بر روی گزینه آمار موجود در جدول سفارش ها کلیک کرده و در قالب نمودار و جدول ، آمار بازدیدهای سایت خود را مشاهده نمایید. محاسبه آمار بازدیدها به صورت لحظه ای بوده و بلافاصله بعد از هر بازدید ، آمار نمایش داده شده بروز می شود.

همین الان بازدید سایت خود را افزایش دهید.

برای منفجر کردن شمارشگر سایت خود آماده اید. در ۱۴ روز رتبه ی الکسای سایت خود را دگرگون کنید.