خرید بک لینک

یکی از موارد مهم برای کسب نتایج بهتر در جست و جوی گوگل بک لینک ها هستند. هر چه تعداد بک لینک های سایت شما بیشتر باشد گوگل ارزش بیشتری به وب سایت شما می دهد. با خرید بک لینک مناسب در نتایج اول گوگل بدرخشید.

ورود به سامانه خرید بک لینک
hero-img
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

بک لینک معتبر

تمامی بک لینک های تیم های آی پی از سایت های معتبر بوده و به هیچ وجه سایت شما از طرف گوگل جریمه نمی شود. ما از وب سایت های با کیفیت برای شما بک لینک می گیریم.

اتوریتی بالا

پیچ اتوریتی یک ملاک سنجش قدرت دامنه است است که توسط سایت Moz ارائه می شود . بک لینک های ارائه شده توسط تیم های آی پی همه دارای اتوریتی بالا می باشند.

سن دامنه

هر چه سن دامنه بیشتر باشد ارزش آن دامنه برای گوگل بیشتر است. طبیعتا گرفتن بک لینک از این دامنه ها نیز تاثیر بیشتری دارد. بک لینک های ما از دامنه های قدمت دار می باشد.

تعداد ایندکس زیاد

هرچه سایت شما مطالب ایندکس شده ی بیشتری در گوگل داشته باشد از اعتبار بیشتری برخوردار است . تمامی سایت های ما دارای ایندکس بسیار بالا در گوگل می باشند.

به ایجاد پیوند بین دو سایت، بک لینک می گویند. بک لینک ها زمانی ایجاد می شوند که یک وب سایت به سایت دیگر لینک شود. در واقع لینک به وب سایت خارجی(خارج از سایت خودتان) بک لینک نام دارد. بک لینک ها برای اعتبار سایت نزد گوگل بسیار اهمیت دارند به این دلیل که آنها رای اعتماد یک سایت دیگر را به شما می دهند. از نظر موتورهای جستجو بک لینک های وب سایت شما نشانه این است که دیگران محتوای شما را تضمین می نمایند. اگر سایت های زیادی به یک صفحه سایت لینک کنند، موتورهای جستجو طوری برداشت می‌کنند که این محتوا ارزش لینک کردن را دارد در نتیجه این محتوا را در نتایج جستجو نمایش می دهند. بنابراین یکی از راه های بسیار خوب جهت ارتقا در رتبه بندی سایت بدست آوردن این لینک هاست.
یکی از مهم ترین مسائلی که در سئوخارجی سایت تاثیرگذار است ، بک لینک می باشد بک لینک در واقع ، لینک دریافتی سایت شما از سایت های دیگر است هرچقدر سایتی که شما از آن بک لینک می گیرید قوی تر باشد طبیعتا بک لینک های شما هم قوی تر و تاثیر مثبتی که از بک لینک ها می گیرید بیشتر و تاثیرگذار تر خواهد بود.
به طور مثال زمانی که از ده عدد سایت به سایت شما با کلمه کلیدی (بک لینک) لینک داده شود هنگامی که ربات های گوگل این لینک ها را شناسایی کنند شما بواسطه امتیاز هایی که از این سایت ها دریافت کرده اید از رقبا پیشه می گیرید و در نتایج گوگل صعود می کنید به همین دلیل است که بک لینک ابزار اصلی سئو می باشد.

خرید بک لینک

یکی از موارد مهم در خرید و تهیه بک لینک ها این است که وب سایتی که قصد خرید بک لینک از آن را دارید داری کیفیت بالای محتوایی و ویژگی هایی نظیر قدرت صفحه و اتوریتی حتی برای محتوای ارائه شده در آن زیر صفحات و محتوای مختلف را نیز را دارا باشد . در این موارد وب سایت های مختلف علاوه بر داشتن محتوای تولید شده مفید و مناسب نیازمند داشتن محتوای قدیمی و آپدیت شده هم می باشند . درج بک لینک در سایت های با کیفیت و قوی بسیار به اتوریتی و قدرت دامنه و صفحه سایت شما کمک می کند در زیر مقایسه کیفیت صفحات مختلف یک سایت که محتوای با کیفیت قدیمی با یک محتوای جدید را نشان می دهد : خرید بک لینک از سایت های قوی بسیار تاثیر گذارتر خواهد بود. باخدمات ثبت بک لینک های آی پی لذت خرید بک لینک باکیفیت را احساس کنید.

[yasr_visitor_votes size=”small”]