ریپورتاژ آگهی

با ریپورتاژ آگهی با یک تیر دو نشان بزنید. هم محصول یا خدمات خود را در یک وب سایت معتبر معرفی کنید و هم سئو سایت خود را بهبود دهید.

ورود به سامانه خرید ریپورتاژ آگهی
hero-img
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

تبلیغ دائمی

بر خلاف سایر روش‌های تبلیغاتی، رپورتاژ خبری هیچوقت پاک نمی‌شود و همواره در وب‌سایت منتشرکننده باقی خواهد ماند.

معرفی سایت شما

شما با ثبت ریپورتاژ آگهی در سایت های معتبر ، سایت و خدمات خود را به دیگران معرفی می نمایید که این موضوع بازدید سایت شما را افزایش می دهد.

سئو سازی

با رپورتاژ خبری، از سایت های معتبر ایرانی بک لینک می‌گیرید. بک لینک هایی دائمی که تاثیر مستقیم در رتبه گوگل شما دارند.

تعرفه مناسب

ما ارزان ترین تعرفه ی ممکن را برای شما در نظر گرفته ایم. با کیفیت ترین ریپورتاژ ها را با کمترین تعرفه ممکن خریداری نمایید.

اغلب متخصصین در زمینه فروش و بازاریابی از ریپورتاژ آگهی به عنوان مناسب ترین و کارآمدترین روش تبلیغاتی در دوران مدرن امروزی یاد می کنند. چرا که در این دوره اغلب افراد برای فروش کالای و خدمات خود دست به اغراق ها و بزرگ نمایی های فراوانی چه در فضای مجازی و چه در بازارها می زنند، از این رو و در چنین فضایی کسی که به صورت مجانی اطلاعات کافی و مفیدی را در اختیار مشتریان اصلی قرار دهد و برای آنها احترام قایل شود در بین مشتریان مورد توجه ویژه قرار خواهد گرفت و می تواند به بهترین وجه خود را مطرح کرده و اعتماد مشتری را کسب کند که این امر خود موجب بالا رفتن اعتبار مجموعه خواهد شد. به همین دلیل است که ریپورتاژ آگهی بسیار مورد پسند و محبوب واقع شده اند.

برای رساندن این اطلاعات به دست مشتریان می توان مطالب را در فضای مجازی و وب سایت ها قرار داد و یا به ایمیل اشخاص مطالب را ارسال کرد. در هر زمینه ای که بخواهید از ریپورتاژ آگهی استفاده کنید هیچ فرقی ندارد، چرا که در تمامی زمینه ها باید طوری از ریپورتاژ آگهی استفاده کنید که در مقاله راهکار رسیدن مشتری به هدف اش، رفع ترس و ناراحتی اش و مواردی از این قبیل را توضیح دهد تا به این وسیله خواننده راغب به مطالعه خبرنامه شما بشود. استفاده از ریپورتاژ آگهی در زمینه سلامت و بهداشت از سال ها پیش مرسوم بوده و نتایج خوبی را نیز دربرداشته است. چرا که در این روش برخلاف بازاریابی های مدرن که مشتری بازاریاب را در نقطه مقابل خود می بیند، با ریپورتاژ آگهی مشتری می تواند شما را مانند مشاوری امین و دوستی قابل اعتماد برای خود بیابد. چرا که در این روش قبل از اینکه کالا یا خدماتی مورد فروش قرار گیرد اعتماد مشتری جلب خواهد شد و تعداد خوانندگان ریپورتاژ آگهی نیز افزایش می یابد.

تبلیغ در گوگل

علاوه بر سادگی ریپورتاژ که یکی از مزایای آن است یکی دیگر از مواردی که ریپورتاژ را ممتاز کرده این است که در هر شاخه و رشته و شغل و صنعتی قابل استفاده می باشد. اغلب بازاریابان این روش را مورد استفاده قرار می دهند چرا که پیش از شروع به فروش به راحتی می توان ذهن مشتری را در آن آماده کرد. چرا که در بازاریابی در ابتدا باید فرد جذب شود و پس از اینکه جذب شد توسط بخش خرید باید فرد را متقاعد به خرید کنند که این مرحله اغلب سخت ترین مرحله در بازاریابی می باشد. اما خوشبختانه در روش استفاده از ریپورتاژ آگهی نیازی به متقاعد کردن فرد نیست چرا که در این روش مشتری کاملا جذب محصول می شود و می توان اینگونه در نظر گرفت که کالا و خدمات از قبل به فروش رسیده است.

ریپورتاژ آگهی روشی است که در آن نه تنها خریدار از دست فروشنده گریزان نیست بلکه با خیالی راحت و رضایتی کامل با مراجعه به فروشنده اقدام به خرید خواهد کرد.
بازاریابی کاری است که دارای سختی های خاص خود می باشد و به همین دلیل کاری نیست که از عهده تمامی افراد بر بیاید. البته گاها افراد علارغم صرف انرژی بالا در زمینه بازاریابی نمی توانند نتایج مطلوب را کسب کنند. حال آنکه برخی افراد به گونه ای این کار را انجام می دهند که جزء راحت ترین کارهای روی زمین به نظر خواهد رسد چرا که این افراد و بازاریابان از ابزاری به نام ریپورتاژ آگهی استفاده می کنند.


مزیت های ریپورتاژ آگهی


قبل از استفاده از هر روش و راهکاری باید در مورد مزایا و معایب آن موضوع خوب بررسی کرد. ریپورتاژ آگهی نیز یکی از همین موارد است که افراد باید قبل از استفاده از مزایای آن اطلاعاتی را کسب کنند. البته خوشبختانه ریپورتاژ آگهی دارای مزیت های فراوانی می باشد که ما در این مقاله چند مورد از مزایای آن را عنوان می کنیم که این سه مورد برای تصمیم گیری درباره این روش به شما کمک خواهند کرد.

در دنیای کسب و کار امروزه فضا به قدری رقابتی می باشد که داشتن سرعت عمل در کار حرف اول را می زند. چرا که از لحظه ای که تصمیم خود را در مورد تبلیغات می گیرد تا زمانی که روال تبلیغات طی بشود و نتیجه ها حاصل شود به زمان زیادی نیاز خواهد داشت.اما با استفاده از ریپورتاژ آگهی می توان با صرف زمان اندک بالاترین بازخوردها را شاهد بود.

در ریپورتاژ آگهی سرعت عکس العمل مشتری و بازار را می توان با ایجاد جلب توجه در مشتری و ارائه دادن اطلاعات به مشتری بالا برد، که البته در این امر فرد باید بر محتویات خبری و زمان مناسب و مواردی از این قبیل آگاهی کامل را داشته باشد.

در تمامی موارد قبل از اینکه کاری توسط گروه یا شرکتی انجام شود سود و هزینه آن کار مورد بررسی قرار خواهد گرفت و اگر سودی که آن فعالیت خواهد داشت کمتر از هزینه اش باشد منطقا انجام نگیرد بسیار بهتر خواهد بود و انجام ندادن چنین کارهایی خود یک سود محسوب خواهد شد. البته افراد اغلب می توانند از تبلیغاتی موسوم به تبلیغات محیطی استفاده کنند و نتایج مثبتی را نیز کسب کنند اما متاسفانه این مدل از تبلیغات نتایج با بازده بالا را به همراه نخواهند داشت. در چنین مواردی بهترین راهکار مهندسی روابط عمومی و استفاده از ریپورتاژ آگهی می باشد. چرا که ریپورتاژ آگهی با وجود داشتن هزینه های پایین تاثیرات بزرگ و مهمی را در نتایج آگهی و فروش برجای خواهد گذاشت. به همین دلیل سودی که از روش ریپورتاژ آگهی وارد شرکت می شود نیز بسیار بیشتر از سایر روش های تبلیغاتی می باشد.

این امر به قدری موثر است که شرکت هایی که به جای صرف تبلیغات بر روابط عمومی همراه تبلیغات سرمایه گذاری کرده اند دارای فروش و موفقیت بالاتری بوده اند.

یکی دیگر از مزیت هایی که در ریپورتاژ آگهی نسبت به سایر روش های تبلیغاتی وجود دارد این است که به خریدار کمک می کند بتواند بهتر به فروشنده اعتماد کند. این در حالی است که خریدار به صورت فطری نسبت به فروشندگان بی اعتماد می باشد. اما در ریپورتاژ آگهی که دارای متنی خبری و معمولی و به دور از لحن تبلیغاتی می باشند دارای تاثیرگذاری بالا بر افراد می باشند. با ریپورتاژ آگهی حتی می توان نظرهای منفی احتمالی که در مورد کار و کالای شما وجود دارد را نیز تغییر داده و به نظر مثبت تبدیل کنید و با این کار آن افراد را به مشتری های پر و پا قرص خود تبدیل کنید. هرچند که مشتری مداری نیز یکی از فاکتورهایی است که نباید فراموش شود و باید همواره مد نظر فروشندگان باشد.

می دانیم که سایر روش های تبلیغاتی نیز بی اثر نیستند و ریپورتاژ آگهی در کنار روش های تبلیغاتی است که می تواند نتایج خوب خود را همراه داشته باشد و به تنهایی کارایی لازم را نخواهد داشت. در مواردی که ریپورتاژ آگهی در کنار سایر روش ها به کار گرفته می شود می تواند کالا و خدمات شما را به کالا و خدمات قابل اعتماد و محبوب مشتری تبدیل کند و برای شما مشتریانی وفادار و روز افزون را به وجود بیاورد که تمامی این موارد در نهایت در بالا بردن مقدار سود شرکت تاثیرات بالایی خواهند داشت.

ریپورتاژ آگهی در جذب مشتری تاثیرات فوق العاده ای دارد. در این مدل از تبلیغات بعد از اینکه اطلاعات و آگاهی کافی به مشتری داده شد می توان با قرار دادن یک CTA یا Call-to-Action در انتهای مقاله که به سرنخ دادن نیز معروف است، خواننده را مستقیم به سمت شرکت مورد نظر هدایت کرد. در این موارد از آنجا که افراد در هنگام مراجعه به شما اطلاعات لازم را در اختیار دارند راحت تر و با سرعت بالاتری از مشتری بالقوه به مشترب بالفعل تبدیل خواهند شد. به همین دلیل تعداد سرنخ ها در روش ریپورتاژ آگهی بسیار بالا و مفید هستند. تنها کاری که فرد باید انجام دهد این است که در مورد موضوع ریپورتاژ تحقیقات لازم را انجام دهد و مقاله خود را به گونه ای بنویسد که با نشر و موفقیت آن اگر مورد باز نشر قرار گرفت باز هم شرکت و موسسه مورد نظر بتوانند از آن بازخورد و نتیجه مطلوب را کسب کنند.

یکی از مواردی که برای هر کسب و کار و صنعتی بسیار مهم و حیاتی می باشد اعتبار آن صنعت و شرکت می باشد. در اغلب موارد مطالبی که در رسانه ها منتشر می شوند دارای تاثیرات بسزایی در اعتبار شرکت و فروش شرکت و قصد خریدار درباره خرید از آن موسسه و شرکت تاثیر خواهد داشت. علاوه بر این موارد در صورتی که مدیری بتواند به اعتبار خوبی دست بیابد می تواند کار خود را در بازار تثبیت کند. اعتبار مجله، سایت و با روزنامه ای که از آن برای ریپورتاژ آگهی استفاده می کنید بر اعتبار کسب و کار شما نیز تاثیر مستقیم خواهد داشت. به همین دلیل است که افراد برای داشتن ریپورتاژ آگهی موفق اغلب از رسانه هایی استفاده می کنند که دارای مخاطب های بالا و معتبر باشند. چرا که همین که اعتبار به وجود بیاید اعتماد مشتری و خرید و سود نیز به وجود خواهد آمد.

[yasr_visitor_votes size=”small”]