تماس با ما

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

خواهشا تماس با ما را در اولویت قرار دهید. هر فعالیت مستمر و موفقی نیازمند ایجاد ارتباط دوسویه بین مشتریان و کارفرمایان عزیز است. تیم های آی پی در این راستا حداکثر تلاش خود را به کار گرفته است. ما معتقدیم شما باید بدانید ما دقیقا چه کار می کنیم . چه استراتژی هایی برای موفقیت شما پیاده خواهیم نمود و چه کمکی به شما خواهیم کرد. ما به دنبال ایجاد محیطی صمیمی و شفاف بین شما و خودمان هستیم. دوست داریم از ما بپرسید. با ما در ارتباط باشید. پیشنهادات و انتقاداتتان را با ما مطرح نمایید . مشارکت شما دلیل اصلی حضور ماست و همراهی شما بهانه ای برای ادامه ی مسیر پر فراز و نشیب ماست.

ما به قدرت و نیروی شما باور داریم و دوست داریم به هر بهانه ای با شما در ارتباط و گفت و گو باشیم. یک ارتباط موفق، زمینه ساز یک فعالیت مستمر در هر زمینه است. اگر به شعار تیم های آی پی توجه فرمایید، ( رسالت ما ارتقای روز افزون وب سایت شماست.) متوجه می شوید که تحقق این شعار جز با ایجاد تعامل و ارتباط مستمر با شما مسیر نخواهد بود. پس از شما می خواهیم ما را موشکافانه تحت نظر بگیرید. همه چیز را بررسی کنید. هر اشکالی که به ذهنتان رسید را با ما در میان بگذارید. شما بهترین راهنمایان ما هستید.

طبیعتا هر کسب و کاری در بدو فعالیت خالی از عیب و نقص نیست. اما می تواند با مشارکت مشتریان خود، به مرور زمان و با تلاش همه جانبه این اشکالات را مرتفع نماید. هدف ما ارائه ی بهترین خدمات با پایین ترین تعرفه ی ممکن است. پس برای بهترین بودن باید ابتدا اشکالات را برطرف نمود. از شما می خواهیم سهل انگاری هایمان را گوشزد نماید. هرگز سعی نخواهیم کرد بگویم بی عیب و نقص هستیم ولی می خواهیم مدعی باشیم که در حال پیشرفت و رفع عیوب هستیم. تا جایی که واقعا کامل شویم البته با همراهی شما دوستان عزیز و یاران همیشگی تیم های آی پی. برای ثبت سفارش به پنل کاربری تیم های آی پی مراجعه نمایید.

راه هایی برای تماس با ما

تماس با ما را فراموش نکنید ما در تیم های آی پی منتظر انتقادات و پیشنهادات شما هستیم.

آدرس

اصفهان - ۳ راه سیمین - مجتمع قائم

شماره تماس با ما

۰۹۰۲۵۷۲۶۱۶۳