تبلیغات پاپ باکس

با تبلیغات پاپ باکس می توانید محصول یا خدمات خود را به بهترین نحو ممکن معرفی نمایید، برای ثبت سفارش در سامانه وارد شوید و سفارش خود را ثبت نمایید.

ورد به سامانه تبلیغات پاپ باکس
hero-img
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ باکس مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود.

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات پاپ باکس ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.

برداشت دقیق درآمد

این امکان برای مدیران سایت ها و وب مسترانی که از سیستم کسب درآمد از پاپ باکس استفاده می کنند وجود دارد که درآمد خود را به صورت روزانه برداشت کنید. شما می توانید پس از رسیدن درآمد خود به حداقل ۱۰ هزارتومان ، درخواست برداشت درآمد خود را به ثبت رسانده تا در اسرع وقت ، مبلغ به حساب بانکی شما واریز شود.

محاسبه ی میزان دقیق درآمد

های آی پی از سیستم قدرتمند محاسبه دقیق درآمد کاربران برخوردار است. در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک های معتبر و درآمد سایت از راه تبلیغات پاپ باکس قابل مشاهده و پیگیری می باشد.

عدم استفاده از Iframe

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. های آی پی تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد. با توجه به این موضوع کلیه بازدید ها برای شما ثبت شده و رتبه ی الکسای سایت شما در بازه ی دو هفته ای کاهش می یابد.

تبلیغات پاپ باکس که نوع جدیدتری از تبلیغات اینترنتی به شمار می رود ، تبلیغ شما را به جای بازکردن در یک صفحه یا تب جدید ، در همان صفحه باز می کند. پاپ باکس به شکل بهتر و جذاب تری برای کاربران به نمایش درآمده و می تواند در جذب مخاطب بسیار موثر باشد. تعرفه های تبلیغات پاپ باکس در های آی پی بسیار مناسب و منحصر بفرد بوده و می تواند انتخاب اول شما در زمینه تبلیغات اینترنتی کسب و کارتان باشد.

اگر به دنبال کسب درآمد از تبلیغات اینترنتی هستنید ، ما به شما استفاده از تبلیغات پاپ باکس را پیشنهاد می دهیم. های آی پی با ارائه خدمت کاربردی کسب درآمد از پاپ باکس ، می تواند راه مناسبی را برای افزایش بهره وری سایت شما به وجود بیاورد. یکبار خرید بازدید پاپ باکس ، شما را تبدیل به مشتری همشگی های آی پی خواهد کرد.

روش تبلیغات پاپ باکس به این صورت است که در هنگام بارگزاری سایت تبلیغ گیرنده ، صفحه سایت یا بنر تبلیغاتی شما به صورت یک پنجره بر روی سایت به نمایش درآمده و تا زمانی که کاربر بر روی دکمه “بستن پنجره” کلیک نکند ، تبلیغ شما نمایش داده خواهد شد. این روش به دلیل بازخورد بالایی که دارد ، یکی از بهترین روش های تبلیغات اینترنتی به شمار می رود. شما می توانید با صرف هزینه ای اندک ، بهترین بازخورد را در مورد فروش محصول و یا خدمات خود به دست آورید.

تبلیغات پاپ آپ

مزایای تبلیغات پاپ باکس


تبلیغات پاپ باکس نیز هماهنند تبلیغات پاپ آپ برای سایت ها و استارتاپ های مختلف دارای مزایای فراوانی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود:

  • کاهش رتبه الکسا : تبلیغات پاپ باکس نیز مانند تبلیغات پاپ آپ ، تاثیری سریع و تضمینی در رتبه الکسای سایت شما گذاشته و باعث بهبود رتبه الکسا می شود.
  • افزایش ترافیک سایت: تبلیغات پاپ باکس نیز هماهنند پاپ آپ ، می تواند در مدت زمان کوتاه ، کاربران فراوانی را به سوی سایت و کسب و کار اینترنتی شما راهنمایی کند.
  • افزایش فروش محصولات: هنگامی که کاربران با تبلیغ محصول شما مواجه می شوند ، تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است.
  • بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ باکس ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.

کسب درآمد از پاپ باکس


همانطور که در بخش تبلیغات پاپ آپ به تفضیل توضیح داده شد ، کسب و کار اینترنتی یکی از اهداف اکثریت مدیران سایت ها و وب مستران به شمار می رود و کسب درآمد از تبلیغات پاپ باکس ، یکی از روش هایی است که در سالیان اخیر بازدهی فراوانی داشته و از اقبال فراوانی نزد مدیران سایت ها برخوردار شده است. بدین منظور می توانید پس از ثبت نام در سامانه های آی پی دریافت کد مربوط به تبلیغات پاپ باکس ، شروع به کسب درآمد نمایید.

[yasr_visitor_votes size=”small”]