تبلیغات پاپ آپ

تبلیغات پاپ آپ یکی از بهترین و کارآمد ترین روش ها برای تبلیغ یا معرفی محصولات و خدمات شما عزیزان می باشد. همچنین می توانید از طریق سامانه اقدام به کسب درآمد کنید.

ورد به سامانه تبلیغات پاپ آپ
hero-img
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

نمایش آمار دقیق

در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک ها و نمایش تبلیغات پاپ آپ مشخص بوده و در قالب یک نمودار و جدول به کاربران سایت نمایش داده می شود. از این طریق کاربران محترم می توانند بررسی دقیقی روی تبلیغ خود داشته باشند.

امکان تعیین محدودیت روزانه

با استفاده از گزینه های موجود در بخش سفارش تبلیغات پاپ آپ ، امکان تعیین سقف تعداد بازدید روزانه وجود داشته و به سادگی می توانید تعداد بازدید موردنظر خود را به صورت محدودیت روزانه برای سفارش تعیین نمایید.

تعیین دقیق تعداد بازدید

از طریق امکانات متعددی که در پنل کاربری اختصاصی های آی پی در اختیار شما قرار می گیرد ، می توانید مدت زمان حضور کاربر بر روی سایت خود را تعیین نمایید. این عمل تاثیر مثبتی در کاهش رتبه الکسا و بهبود رتبه سایت در گوگل سایت شما دارد.

برداشت درآمد به صورت روزانه

این امکان برای مدیران سایت ها و وب مسترانی که از سیستم کسب درآمد از پاپ آپ استفاده می کنند وجود دارد که درآمد خود را به صورت روزانه برداشت کنید. شما می توانید پس از رسیدن درآمد خود به حداقل ۱۰ هزارتومان ، درخواست برداشت درآمد خود را به ثبت رسانده تا در اسرع وقت ، مبلغ به حساب بانکی شما واریز شود.

محاسبه دقیق میزان درآمد

های آی پی از سیستم قدرتمند محاسبه دقیق درآمد کاربران برخوردار است. در بخش داشبورد پنل کاربری ، تعداد دقیق کلیک های معتبر و درآمد سایت از راه تبلیغات پاپ آپ قابل مشاهده و پیگیری می باشد. سیستم کسب درآمد از پاپ آپ بسیار هوشمند عمل کرده و می توانید در زمان دلخواه ، درخواست واریز خود را ثبت نمایید.

عدم استفاده از Iframe

بازدیدهایی که از طریق Iframe قرار می گیرد ، از نظر الکسا هیچگونه ارزشی نداشته و در واقع الکسا آن ها را نادیده می گیرد. های آی پی تبلیغات پاپ آپ را خارج از محدوده Iframe اعمال کرده تا در رتبه بندی الکسا تاثیر مثبت بگذارد. با توجه به این موضوع کلیه بازدید ها برای شما ثبت شده و رتبه ی الکسای سایت شما در بازه ی دو هفته ای کاهش می یابد.

های آی پی با ارائه بهترین و مناسب ترین خدمات در زمینه پاپ آپ و ارائه تعرفه های قیمت باورنکردنی ، می تواند بهترین انتخاب برای تمامی مدیران سایت ها و کاربران اینترنت باشد. همچنین کسب درآمد از پاپ آپ ، روشی آسان برای بهبود شرایط مالی سایت به شمار می رود.

تعرفه های ارائه شده توسط های آی پی در مورد تبلیغات پاپ آپ ، بر اساس اصل مشتری مداری بوده و مناسب کسب درآمد از پاپ آپ برای انواع وب سایت ها می باشد. خرید بازدید پاپ آپ از های آی پی را یکبار تجربه کرده و تبدیل به مشتری همیشگی سایت شوید.

بسیاری از افرادی که قصد تبلیغات در اینترنت را دارند ، می توانند با استفاده از روش تبلیغات پاپ آپ و صرف هزینه ای اندک ، بازخورد فوق العاده ای به دست آورده و در زمانی کوتاه به هدف خود در زمینه کسب و کار اینترنتی دست پیدا کنند. بدین منظور تنها کافیست پس از ثبت نام در های آی پی و ایجاد کمپین موردنظر خود ، نتیجه بی نظیر آن را مشاهده نمایید. تبلیغات پاپ آپ می تواند فروش محصولات شما را افزایش داده و بازدهی سایت شما را تا چند برابر افزایش دهد. با خرید پاپ آپ از همین امروز مسیر پیشرفت در زمینه تبلیغات اینترنتی را بپیمایید.

تبلیغات پاپ آپ

مزایای تبلیغات پاپ آپ


تبلیغات پاپ آپ برای سایت ها و استارتاپ های مختلف دارای مزایای فراوانی است که در زیر به تعدادی از آن ها اشاره می شود:

  • افزایش ترافیک سایت : تبلیغات پاپ آپ می تواند در مدت زمان کوتاه ، کاربران فراوانی را به سوی سایت و کسب و کار اینترنتی شما راهنمایی کند.
  • کاهش رتبه الکسا: یکی از روش هایی که تاثیر سریع و فوق العاده ای در رتبه الکسای سایت می گذارد ، تبلیغات پاپ آپ است. خرید پاپ آپ می تواند به سرعت و کاملا تضمینی ، باعث بهبود رنک شده و سایت شما را در میان رتبه های برتر الکسا قرار دهد..
  • افزایش فروش محصولات: هنگامی که کاربران با تبلیغ محصول شما مواجه می شوند ، تعداد زیادی از آن ها ممکن است نسبت به خرید آن اقدام کنند. هرچه صفحه فرود سایت شما جذاب تر ساخته شده باشد ، احتمال تبدیل کاربر به مشتری بیشتر است. خرید پاپ آپ یکی از مواردی است که می تواند باعث افزایش تعداد مشتریان و فروش بیشتر محصولات و خدمات شما شود.
  • بهتر دیده شدن: با ثبت یک کمپین تبلیغات پاپ آپ ، محصول و یا خدمت شما در سایت های بزرگ و معتبر زیادی پخش شده که این مسئله باعث برند شدن سایت و محصول شما می شود.

 


کسب درآمد از پاپ آپ


هدف بسیاری از مدیران سایت ها و وبمستران ، کسب درآمد از اینترنت می باشد. هنگامی که شما یک سایت برای خود ایجاد می کنید ، به دنبال راه هایی برای کسب درآمد از آن خواهید بود و پاپ آپ ، همواره یکی از آسان ترین روش هاست. کسب درآمد از پاپ آپ به سادگی ممکن بوده و کافیست پس از ثبت نام و ورود به پنل های آی پی ، کد مربوطه را دریافت کرده و درون سایت خود قرار دهید. پس از آن هر بازدیدکننده از سایت ، یک منبع درآمد برای شما محسوب می شود.

پس اگر صاحب یک سایت پربازدید هستید ، وقت آن است که بتوانید به طریقی هزینه های سایت خود را جبران نمایید و کسب درآمد از پاپ آپ ، یکی از سریع ترین راه ها می باشد.


خرید پاپ آپ


حال که با مزایای تبلیغات پاپ آپ آشنا شدید ، همین حالا می توانید با ثبت نام و ورود به پنل کاربری ، سفارش خرید بازدید پاپ آپ خود را به ثبت رسانده و باعث بهبود رتبه و افزایش اعتبار سایت خود شوید. خرید پاپ آپ از طریق های آی پی می تواند در کمتر از دو هفته ، تاثیر آنی و فوق العاده ای بر روی کسب و کار اینترنتی شما بگذارد.

[yasr_visitor_votes size=”small”]